Kategorie

Katalog

Rodzaj światła v

Okazje

Brak ofert specjalnych

Lampki na dynamo

Lampy turystyczne

Akcesoria

Lampy turystyczne

Pod kategorią "LAMPY TURYSTYCZNE" kryją się produkty, które nazywamy różnie w zależności od miejsca ich użytkowania. I tak dla osób podróżujących z plecakiem będą to lampy biwakowe czy turystyczne, które są niezbędne w namiocie czy na polu biwakowym. Natomiast wybierając się na kemping, szukając podręcznej lampy mówimy o lampach kempingowych. Dlatego szukając lampy różnie jej nazywając uzyskamy podobne wyniki wyszukiwania. Do wyboru natomiast będziemy mieli lampy z różnym źródłem zasilania i tak na rynku dostępne są:

 - lampy na baterie (zasilane w większości przypadkach bateriami AA i D)

 - lampy akumulatorowe z wbudowanym akumulatorem (które możemy ładować poprzez wbudowany solar, korbkę, prądem przez port USB lub portem zapalniczki w samochodzie)

 - lampy gazowe (zasilane nabojami gazowymi wypełnionymi np. mieszaniną gazów propanu i butanu)

 - lampy na paliwo ciekłe (zasilane naftą, benzyną czy np. paliwem producenta wytwarzanym na potrzeby zasilania lamp własnej produkcji).

W większości przypadków zarówno lampy na baterie i akumulatorowe są już dziś wyposażone w nowoczesne LEDy, które mają bardzo długą żywotność do tego świecą jasnym światłem i pobierają niewiele energii dzięki czemu możemy używać ich od kilku do kilkadziesią godzin bez ładowania lub zmiany baterii.

W chwili obecnej znajdą Państwo w naszej ofercie lampy na baterie AA. Szczególnie zapraszamy do zapoznania się z parametrami lamp Starlight.

Przedmioty 1 do 4 z 4

Przedmioty 1 do 4 z 4
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń