Gogle narciarskie na okulary SPIRIT 3 OTG STW1

Gogle narciarskie na okulary SPIRIT 3 OTG STW1

Gogle Spirit OTG to gogle dla osób noszących okulary optyczne. Pozwalają na pozostawienie okularów na nosie. Są one głębsze, posiadają specjalne wcięcia na oprawki dzięki temu możemy używać naszych okularów korekcyjnych razem z goglami, które idealnie się dopasowują i nic nie przeszkadza by czuć się w nich komfortowo.
Gogle BLOC są zgodne z europejską dyrektywą 89/686/EEC zgodnie z normą EN174:2001

Więcej szczegółów

99,90 zł

99,90 zł za 1 szt.

STW1

+ -

Dostępność towaru: Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

 
Opis produktu

Model Spirit 3 OTG to gogle dla każdego zoptymalizowane do średnich oraz dużych twarzy.

RAMKA:

Ramka wykonana została z poliuretanu jest bardzo mocna i elastyczna, posiada zintegrowany system wentylacyjny. Posiada podówjną piankę (Thermo Face Foam) oraz delikatny, bardzo przyjemny polar przylegający do twarzy (Tri-Fleece) nadający komfort, dopasowanie i ciepło. Specjalnie wyprofilowana pianka z wcięciami zapobiega obcieraniu oprawek o skórę. W pełni regulowany 4 centymetrowy elastyczny pasek daje możliwość idealnego dopasowania (kompatybilność z kaskami).

Kolor: czarna błyszcząca

SOCZEWKI:

Podwójne soczewki XT6000 z technologią artic™ Anti-fog. Zewnętrzna soczewka wykonana z poliwęglanu odpornego na uderzenia (UV400).
Soczewki w kolorze golden eye (pomarańczowe/złote) - Kat.2 / przepuszczalność światła 43-18% / soczewki lekko przyciemnione dla średniego do jasnego oświetlenia.

Zobacz też

Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń