Ultralekkie karbonowe kije dla biegaczy Trail Blaze Skyrunner Mountain King

Ultralekkie karbonowe kije dla biegaczy Trail Blaze Skyrunner Mountain King

Kijki Mountain King Trail Blaze Skyrunner to karbonowa wersja aluminiowych kijków Trail Blaze. To idealne kijki do biegów górskich i ultramaratonów. Są one wykonane w zakładzie w północno - wschodniej Anglii w 100% z carbonowych rurek. Również tak jak Trail Blaze składają się z 4 sekcji dzięki czemu po złożeniu uzyskamy odpowiednio 32 cm (kijki długości 110 cm), 35 cm (120 cm), 38 cm (130 cm).

Więcej szczegółów

599,90 zł

599,90 zł za 1 parę

Dostępność towaru: Tego produktu brak w magazynie

 
Opis produktu

Ich niewielka waga jeszcze bardziej została w nowym modelu pomniejszona odpowiednio do 110 gramy/szt - 110 cm, 112g/szt - 120 cm i 118g/szt - 130 cm co czyni je jednymi z najlżejszch na świecie. 4 segmenty łaczy się ze sobą linką z perlonu umieszczoną wewnątrz przez co bardzo szybko się je rozkłada i składa. Wystarczy je swobodnie puścić trzymając rączkę i ściągnąć linkę i kijek jest już złożony. Te ultralekkie kije trailowe są przeznaczone dla uczestników biegów górskich jak i ultramaratończyków oczekujących od produktu niskiej wagi oraz niewielkich rozmiarów. Kijki Trail Blaze Skyrunner mogą być stosowane w różnych warunkach tak naprawdę to od nas zależy dokąd je zabierzemy i jak bardzo okażą się nam niezbędne.

Jesli biegasz długie dystanse i odnosisz sukcesy a przy tym uważasz że kijki Trail Blaze Skyrunner są Tobie niezbędne to skontaktuj się z nami, porozmawiamy o współpracy.

Wszystkie kijki trekkingowe Mountain King produkowane są w Wielkiej Brytani, co daje możliwość wymiany poszczególnych elementów bez potrzeby kupowania nowych kijków.

Waga / Długość

110g / 110 cm
111g / 115 cm
112g / 120 cm
113g / 125 cm
118g / 130 cm

Specyfikacja

- 4 segmenty w 100% z carbonu
- Pasek na rękę
- Uchwyt umożliwiający przepływ powietrza
- Końcówka z węglika z gumową osłonką
- Talerzyk trekkingowy
- Torba z siatki

Zobacz też

Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń