Gogle BLOC 25% taniej + gratis

Gogle BLOC 25% taniej + gratis

Przygotowaliśmy ofertę specjalną, rabat na gogle narciarskie i snowboardowe marki BLOC w wysokości aż 25%. Z tej oferty może skorzystać każdy natomiast dla osób, które kupią gogle w promocji oraz umieszczą na swoim koncie na Facebooku lub na Gogle+ informację o zakupie gogli z odnośnikiem do naszego sklepu ( https://onehiker.pl ) otrzymają dodatkowo gratis (1 szt.) do wyboru z pośród 3 produktów:
latarki turystycznej,
krzesiwa
skarpetek antybakteryjnych All Season Wool Hiker (w przypadku skarpetek należy podać kolor oraz rozmiar w innym przypadku prześlemy losowo przez nas wybraną parę).
Aby poznać bliżej gratisowe produkty należy kliknąć obrazek poniżej lub odszukać ich w sklepie. Aby otrzymać gratisowy produkt należy zaraz po zakupie i dokonaniu płatności umieścić informację na swoim koncie (Facebook lub Google+) i przesłać nam na adres sklep@onehiker.pl informację o umieszczeniu wpisu oraz przesłać link do niego abyśmy mogli potwierdzić jego istnienie (w przypadku braku wpisu na koncie podczas jego sprawdzania przez sklep gratis nie zostanie przyznany). W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu ze sklepem.
Oferta ważna do 28.02.2015 roku lub do wyczerpania zapasów.

Latarka turystyczna led VX - III SilverpointKrzesiwo Silverpoint 3000°Cskarpety antybakteryjne All Season Wool Hiker

29-01-2015 Home, Aktualności ze sklepu 0 2143

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Kategorie

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Archiwum

Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń