Okulary przeciwsłoneczne fotochromowe BLOC TITAN PH630S

Okulary przeciwsłoneczne fotochromowe BLOC TITAN PH630S

Sportowy model Titan marki BLOC to bardzo nowoczesne rozwiązanie zarówno w góry, nad wodę jak i do różnych aktywności sportowych. Możliwość zamontowania władki optyczej lub wymiany zauszników na gumowy pasek powoduje że jest to model bardzo uniwersalny dla każdego. Zgodny z normą BS EN ISO 12312-1:2013.

Więcej szczegółów

305,00 zł

305,00 zł za 1 szt.

PH630 S

Dostępność towaru: Tego produktu brak w magazynie

 
Opis produktu

OPRAWKI:

Oprawki BLOC zostaly uformowane z twardego i dopasowywalnego materiału Karbon TX™ wtryskiwanego do wewnątrz i są ręcznie wykończone. Są one elastyczne, lekkie i zaprojektowane zostały dla optymalnego komfortu, dopasowania i wydajności. Sportowe zawiasy oferują zarówno wytrzymałość jak i wydajność. W pełni formowane hipoalergiczne noski oraz antypoślizgowe hipoalergiczne zauszniki zapewniają komfort i dopasowanie.

BLACK / Czarne matowe

SOCZEWKI:

XTR Karbon8, soczewki optyczne (klasy I) zapewniają maksymalną ochronę przed promieniowaniem UVA / UVB i szkodliwym światłem niebieskim do 400 nm. Nie powodują zniekształceń obrazu z wysoką odpornością na uderzenia. Soczewki fotochromatyczne automatycznie dostosowują się do zmieniającego się światła, stopniowo ciemnieją pod wpływem zwiększającego się natężenia światła UV i powracają do stanu pierwotnego gdy nie są pod ich działaniem. Zakres soczewek to kategoria 1 - 3, czyli przepuszczalność światła wynosi od 80% do 8% w zależności od warunków oświetleniowych. Model PH630S ze względu na zastosowane soczewki nie nadaje się do jazdy o zmierzchu lub w nocy.

Tylko teraz - kupując okulary TITAN PH630 S otrzymasz w kompecie dodatkowy gumowy pasek w cenie widocznej powyżej.

 
Instrukcja wymiany soczewek

Wymiana soczewek w modelach TITAN

Zobacz też

Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń