Okulary przeciwsłoneczne sportowe BLOC CHAMELEON X400

Okulary przeciwsłoneczne sportowe BLOC CHAMELEON X400

Model CHAMELEON X400 wyposażony został w soczewki w kolorze szarym kat.4 - przepuszczalność światła na poziomie 3-8%

To oprawka dzięki której zmienisz swoje oblicze jak kameleon, jest jedyna w swoim rodzaju. Ten wielofunkcyjny model posiada wyjmowaną uszczelkę która dodatkowo chroni przed wtargnięciem światła a zabezpieczana jest przez rewolucyjny opatentowany na całym świecie system mikro-magnes

Więcej szczegółów

225,00 zł

225,00 zł za 1 szt.

X400

Dostępność towaru: Tego produktu brak w magazynie

 
Opis produktu

Wystarczy usunąć uszczelkę oraz zmienić elastyczne zauszniki aby móc korzystać z nich w mieście zaraz po zejściu na przykład z gór.
Zgodny z normą BS EN ISO 12312-1:2013.

OPRAWKI:

Ręcznie wykańczane oprawki BLOC wykonane są z twardego i dopasowywalnego materiału KARBON TX™ poddanego podwójnemu wtryśnięciu do wnętrza oprawki. Są one elastyczne, lekkie i zaprojektowane zostały dla optymalnego komfortu, dopasowania i wydajności. Sportowe zawiasy oferują zarówno wytrzymałość jak i wydajność. W pełni regulowane hipoalergiczne noski oraz antypoślizgowe hipoalergiczne końcówki zauszników zapewniają komfort i dopasowanie.

SHINY BLACK / czarne błyszczące

SPCZEWKI:

Soczewki Karbon8™ zapewniają maksymalną ochronę UV. Nie powodują zniekształceń obrazu z wysoką odpornością na uderzenia.
Szare Powłoka Antyrefleksyjna Kat.4 / Przepuszczalność światła w soczewkach kat.4 wynosi 3-8%. Są one przeznaczone do bardzo intensywnego światła słonecznego. Nie zaleca się soczewek kat.4 do prowadzenia pojazdów.

WYMIARY (mm):

Okulary BLOC CHAMELEON X400

A: 139

B: 163

C: 47

D: 60

E: 36

F: 16

G: 122

wymiary okularów przeciwsłonecznych BLOC

Zobacz też

Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń.

Kontynuuj zakupy Moja lista życzeń